Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

MIROVNA NAGRADA DATA U HUMANITARNE SVRHE

U vrijeme dok se u JU Srednjoj tekstilnoj i poljoprivrednoj školi Mostar odvijala humanitarna akcija za pomoć Elvisi Bešo, bivšoj učenici te škole, naša škola je dobila Nagradu za promociju mira i evropskih vrijednosti za 2019. godinu.

Na incijativu direktorice Sabine Palić, te jednoglasnu podršku Nastavničkog vijeća i Vijeća učenika, novčana sredstva u iznosu od 500 KM, dobijena na ime Mirovne nagrade, data su kao skromni prilog ovoj humanitarnoj akciji kako bi Elvisa, koja je do sada imala već četri različite operacije, mogla svoje liječenje nastaviti u Turskoj. U utorak, 03. februara 2020. godine, u prostorijama JU Srednje tekstilne i poljoprivredne škole Mostar, održana je dodjela zahvalnica učesnicima humanitarnog projekta "Frizura za Elvisu". Ovom prilikom direktorica škole, Amela Begović, zahvalila se svima koji su dali svoj doprinos realizaciji akcije, kako u svoje ime i ime kolektiva škole, tako i u Elvisino ime za koju su prikupljena značajna finansijska sredstva u svrhu liječenja. Elvisi želimo brzo ozdravljenje!

1.jpg2.jpg