Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

KANTONALNO TAKMIČENJE IZ TURSKOG JEZIKA-II mjesto, gimnazijalka, Nadija Nezirić

Kantonalno takmičenje iz turskog jezika održano je 6. aprila 2024. godine u Yunus Emre Institutu, u Mostaru. Takmičenja su izvrsna prilika učenicima da potvrde svoje znanje, a i pokretačka snaga za još intenzivnije učenje i usavršavanje.
Našu školu su predstavljale tri učenice:
Nadija Nezirić - četvrti razred gimnazije,
Rumejsa Proho - drugi razred farmaceuske škole,
Rejhana Salihović - prvi razred ekonomske škole.
Gimnazijalka Nadija Nezirić, osvojila je prestižno ll mjesto na kantonalnom takmičenju iz turskog jezika. Iskrene čestitke našoj učenici na postignutom rezultatu, kao i profesorici Amili Karić! Kantonalno takmičenje iz turskog